Розкішна люстра з пір'ямузолотому металевому корпусівражає своєю елегантністю та витонченістю. Золотий каркас у формі витонченої композиції з пір'їнок створює атмосферу легкості й розкоші, надаючи інтер'єру особливого шарму. Пір'я, ніжно спадаючи навколо трьох лампЕ27, підкреслюють святковий та стильний вигляд люстри.
Діаметр люстрискладає55 см, а висота підвісного корпусу —50 см. Завдяки металевим трубкам, висота підвісу регулюється від70 до 110 см, що дає змогу легко адаптувати люстру під різні простори.
Ця люстра стане чудовим акцентом длявітальні,спальнічиїдальні, додаючи елегантності та розкоші. Її унікальний дизайн, що поєднує розкіш золотого металу та ніжність пір'я, чудово доповнить будь-який сучасний інтер'єр, створюючи атмосферу комфорту та вишуканості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Прозорий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 55 мм |
| Колір корпусу | Золотий |
| Кількість ламп | 3 |
| Максимальна висота | 110 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пірʼя |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 9 845 ₴








