Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова колекція бетонних підвісних світильників у індустріальному стилііз вимикачем на корпусі. Вони мають дуже сучасний зовнішній вигляд, мінімалістичний іразом з тим нестандартний, зі своєю "родзинкою".
Ці світильники вражають своїм сміливим дизайном - це ідеальне поєднання металевого корпусу із бетонним плафоном та текстильною обмоткою кабелю.
Розмір плафона - Ø 20 см, висота - 3 см.Цоколь - Е27.
Є можливість регулювати загальну висоту світильника від 25 до 155 см.
Світильники з нової колекції представлені у 3-х розмірних варіаціях:
- бетонний плафон15х12 см +латунний корпус
- бетонний плафон15х6см +латунний корпус
- бетонний плафон 20х3см +латунний корпус
Завдяки своїй варіації вони стануть чудовим доповненням для більшості інтер'єрів як одинично, так і доповнюючи один одного.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 20 мм |
| Колір корпусу | Латунь |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 155 см |
| Матеріал корпусу | Бетон |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20х3 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Серія | MJ 181/1 GR |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 2 255 ₴










