Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра-кільце у двох діаметрах в корпусі чорного кольору з підвісними білими плафонами. Висота люстри регулюється.
В комплекті є лампочки потужністю 3 Вт.
- Діаметр 60 см - 10 плафонів
- Діаметр 80 см - 14 плафонів
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Вага (кг) | 4.7 |
| Довжина | 60 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 190 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Розмір упаковки | 54х52х20 см |
| Серія | G 336 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 6 030,75 ₴





