Серія підвісних люстр у розкішномузолотому виконанні— це гармонія елегантності, теплого сяйва та м’якого кришталевого блиску. Дизайн натхнений природною динамікою гілок, з якихспадають прозорі скляні підвіски, що нагадують краплі роси. У поєднанні з золотим корпусом вони створюють вишукану гру світла й тіней у просторі.
Золотий металевий каркаснадає люстрі виразності, підсилює глибину і додає інтерʼєру вишуканого характеру. Завдякицоколю G9тарегульованій висоті, люстра легко підлаштовується під приміщення з різною висотою стелі.
Серія представлена у двох формах:
Круглий корпус:
• Ø40 см —6 ламп
• Ø60 см —8 ламп
• Ø80 см —10 ламп
• Ø100 см —13 ламп
Видовжений корпус:
• 100×50 см —10 ламп
• 120×60 см —13 ламп
• 160×70 см —13 ламп
Колекцію доповнюєнастінне бра Ø37 сму тому ж стилі — ідеальне для зонального освітлення. Ці люстри — не просто джерело світла, а справжній акцентний елемент, що перетворює інтерʼєр, додаючи йому розкішної мʼякості та тепла.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина корпусу | 160 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 16 |
| Максимальна висота | 180 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 18х3 см |
| Серія | 705 GD |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 21 785 ₴





