Серія люстр K29в чорному геометричному корпусі — це стильне поєднання мінімалізму та функціональності. Їх дизайн вражає завдяки лаконічним лініям і сучасним акцентам: два чорнихспотив центрі люстри, оформлені хромованими деталями, з яких розсіюється світло черезматові білі акрилові розсіювачі. До спотів кріпляться двідовгі горизонтальні планки, оснащенісвітлодіодами з нейтральним світлом. Внизу планок розміщенісиліконові розсіювачі, які забезпечують м'яке та рівномірне освітлення.
Ця серія люстрK29представлена вдвох варіантах довжини:100 см (20 Вт)та120 см (24 Вт), що дозволяє вибрати оптимальний розмір для різних просторів. Завдяки можливості регулюваннявисоти підвісудо120/150 см, вона ідеально підходить для приміщень з різною висотою стелі.
Люстра K29стане чудовим акцентом укухні,dining-зоні,open-spaceчиофісі, де важливі не тільки функціональність, а й стильне освітлення, яке привертає увагу і додає простору елегантності та сучасного вигляду.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 20 см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина корпусу | 100 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Хром |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Потужність, Вт | 20 |
| Розмір монтажної планки | 19 см |
| Розмір стельової основи | 20х6х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | K29 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Ширина | 14 мм |
- Ціна: 3 515 ₴









