Люстра для інтер’єрів в сучасному стилі Loftзметалевим корпусом мідного кольору— це стильний елемент, який додасть інтер’єру елегантності та сучасного вигляду.Форма корпусувиконана у вигляді плетеної сфери розміром50х50 см, що надає люстрі легкості та динамічності. Це рішення гармонійно поєднується з її4 плафонами з янтарного скларозміром15х10 см, що підкреслюють теплоту і м’якість освітлення.
Люстра оснащенацоколем E27, що дає можливість вибирати лампи на ваш смак і під конкретні вимоги освітлення. Висота люстри регулюється від60 до 115 см, що дозволяє адаптувати її до різних висот стелі.
Ця люстра стане чудовим доповненням длявітальні,їдальніабоспальні, створюючи атмосферу тепла і затишку в поєднанні з сучасним дизайном. Її стильна форма і м’яке світло привертають увагу, не перевантажуючи інтер’єр.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 50 см |
| Основні атрибути | |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 мм |
| Колір корпусу | Мідь |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 115 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15х10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серія | 12575 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Куля |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 2 145 ₴





