Стильний стіновий світильник (бра)з регулюючим корпусом чорного кольору має компактний та елегантний дизайн, що ідеально доповнить будь-який сучасний інтер'єр. Світильник оснащенийплафоном-спотомзматовим білим акриловим розсіювачем, який м’яко розсіює світло, створюючи рівномірне і приємне освітлення.
Діаметр плафонаскладає6 см, адовжина—11,5 см.Відступ від стінирегулюється від10 до 57 см, що дозволяє налаштувати світильник за вашим бажанням, спрямовуючи світло в потрібному напрямку.
Світильник маєметалевий корпус чорного кольорута використовує лампуGU10, що дає можливість вибору освітлення.
Цей світильник чудово підходить дляспалень,дитячих кімнатіробочих зон, де необхідно створювати акцентне освітлення. Завдяки своїй регулювальній функції та стильному вигляду, він стане чудовим доповненням до вашого інтер'єру.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 57 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 6х11,5 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Цоколь | GU10 |
- Ціна: 2 245 ₴








