Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вишуканебраоздобленекришталевими підвісами- це втілення елегантності та сучасності у невагомому корпусі.
Корпус виготовлений з металузолотого кольору, розмір корпусу - 40х30 см,відступ від стіни - 20 см.
Особливістю даної моделі є регулюючі патрони.
Серія цих вишуканих люстр зкришталевими підвісамипредставлена у 2-х кольорах корпусу: хром та золотий та у 2-х формах:кругла (з діаметрами 50, 60 та 80 см) і видовжена (довжиною 100, 120 та 150 см).
Також цю серію люстр чудово доповнюютьбра(40х30 см).
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 13х2 см |
| Серія | 33001 GD |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 2 485 ₴







