Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цікава модель підвісного світильника, який вирізняється своїм оригінальним плафоном, виготовленим зчорного металута інкрустованимпрозорим камінням. Такий стильний дизайн створює ефект світлових відблисків, додаючи інтер’єру особливого шарму.
Діаметр плафона— 21 см, висота — 25 см. Усередині плафона розташована одна лампаЕ27, що дозволяє забезпечити оптимальне освітлення.
Висота світильника регулюєтьсявід 35 см до 100 см, що дає можливість адаптувати його до будь-якої висоти стелі або дизайну приміщення. Цей підвісний світильник стане чудовим доповненням для сучасних інтер’єрів, додаючи нотки розкоші та елегантності у вашому домі чи офісі.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 25 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 21 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 8,5 см |
| Розмір стельової основи | 9х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Циліндр |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 1 093,50 ₴






