Серія стильних чорних стінових світильників, що привертають увагу своєю мінімалістичною та сучасною формою. Світильники оснащенівбудованими лінзамина двох сторонах корпусу, які забезпечуютьнейтральне світло 4000К. Крім того, завдякисвітлодіодам, прихованим за акриловим розсіювачем, ці світильники створюють ефект м'якого, рівномірного освітлення, яке наповнює кімнату неповторною атмосферою. А ефектнелінійне випромінювання світлачерез лінзи дозволяє створити не тільки функціональне освітлення, але й естетичну гру світла та тіні на стінах.
Модель представлена у 4-х різних розмірах, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для будь-якого простору.
Розміри моделі:
- Довжина 30 см, ширина 6 см, відступ від стіни 5 см (по 3 лінзи з кожної сторони), потужність 12 Вт
- Довжина 60 см, ширина 6 см, відступ від стіни 5 см (по 5 лінз з кожної сторони), потужність 22 Вт
- Довжина 85 см, ширина 6 см, відступ від стіни 5 см (по 9 лінз з кожної сторони), потужність 42 Вт
- Довжина 115 см, ширина 6 см, відступ від стіни 5 см (по 12 лінз з кожної сторони), потужність 54 Вт
Світильники можна монтувати як угоризонтальному, так і у вертикальному положенні, що додає їм універсальності та дозволяє вписатися в різні архітектурні рішення.Ці світильники – ідеальний вибір для тих, хто шукає поєднання сучасного дизайну та високої функціональності.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 6 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 51 см |
| Довжина корпусу | 115 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Потужність, Вт | 54 |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WB51 |
| Тип кріплення | 3 монтажних планки |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 5 345 ₴






