Настінний світильник у формі планети — це дизайнерське рішення, що поєднує декоративність та функціональність. Його захопливий вигляд миттєво привертає увагу та створює космічну атмосферу в інтер'єрі. Завдяки реалістичному зображенню планети, яке імітує обʼєм та глибину, світильник нагадує вікно у всесвіт і додає простору загадковості.
Корпус виготовлений із металу чорного кольору, а центральна частина — це принтований пластиковий елемент з ефектом глибини, що м’яко розсіює світло.
Серія представлена у двох розмірах:
— Ø 30х6 см -потужність 15 Вт
— Ø 50х6 см - потужність 23 Вт
Кожен розмір доступний у двох варіантах підключення:
— зі шнуром живлення та вимикачем на кабелі (за замовчуванням кабель чорного кольору, але також доступні варіанти — білий або прозорий)
— без кабелю — для підключення безпосередньо до живлення в стіні
Усередині — вбудовані LED-елементи з нейтральною температурою світла 4000К, які забезпечують рівномірне освітлення без мерехтіння. Світильник ідеально підходить як нічник, підсвічування зони відпочинку або стильний акцент у сучасному просторі.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Діаметр корпусу | 50 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Потужність, Вт | 23 |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WST 02 |
| Тип кріплення | В чотирьох точках |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 4 225 ₴







