Оригінальне та функціональне бра-хмаринка— це ідеальне рішення для дитячих кімнат або зон відпочинку. Його унікальна форма у вигляді хмарки додає інтер’єру казковості, а практичне поєднання двох джерел світла — максимального комфорту.
Основна частина бра — білий акриловий плафон діаметром 7 см з вбудованими світлодіодами потужністю 3,5 Вт. Додатково бра оснащене регулюючим спотом розміром 10×2,5 см,потужністю 2,5 Вт. Світлова температура 4000К (нейтральне світло), потужність загальна 6 Вт. Така конструкція світильника дозволяє зручно направити світло для читання або точкової підсвітки.
Модель має два окремі вимикачі— для основного плафона і для спота, що дозволяє використовувати світильник максимально гнучко.Доступні два варіанти конструкції— з розташуванням спота зліва або справа (для зручності біля ліжка), а також два кольори корпусу:чорний або білий.
Габарити:довжина 24 см, ширина 17 см, відступ від стіни 14 см. Це стильне бра не тільки освітить кімнату, а й стане справжнім декоративним акцентом.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Довжина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 17 см |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Потужність, Вт | 6 |
| Розмір монтажної планки | 17,5 см |
| Розмір плафона | 10х2,5 см |
| Розмір стельової основи | 18х6,5х3 см |
| Серія | WJ031/2 |
| Сторона | Права |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 1 765 ₴






