
Латунна люстра з матовими скляними підвісками у видовженому корпусі 110х30 см
- Немає в наявності
- Код: MJ280L-1200 GD+WT
39 605 ₴
+380 (67) 164-39-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна люстра в стилі сучасної класики стане розкішним акцентом будь-якого інтер’єру. Її вишуканий металевий корпус у відтінку латуні гармонійно поєднується з каскадним дизайном підвісів із матового скла, які створюють м’яку гру світла.
Конструкція складається з кількох ярусів скляних пластин довжиною 15 та 25 см, що надає люстрі об’ємності та глибини. Такий дизайн забезпечує рівномірне освітлення та створює атмосферу елегантної розкоші.
Ця модель представлена у трьох розмірах:
- Ø 60 см – цоколь E14 на 8 ламп
- Ø 80 см – цоколь E14 на 13 ламп
- видовжена 110х30 см – цоколь E14 на 19ламп
Загальна висота люстрирегулюється, що дозволяє адаптувати люстру під будь-які стельові рішення.
Ідеально підійде для просторих віталень, обідніх зон, холів, ресторанів і готелів, додаючи їм величності, м’якості освітлення та витонченого стилю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Тип цоколя | E14 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 110 мм |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір кришталю | Білий матовий |
| Кількість ламп | 19 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 47 см |
| Розмір стельової основи | 55х6х2,5 см |
| Серія | MJ 280 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 39 605 ₴






