Серія Led світильників виділяється своєю елегантністю, інноваційністю та неймовірними конструкційними рішеннями. Їх дизайн натхненний геометричними мотивами, легкістю та витонченістю конструкції.
Конструкція корпусу світильника (висота корпуса 47 см)складається з металевої видовженоїоснови з кулькою до якоїкріпиться світлодіодне коло (Ø20 см)зподачею нейтрального світла, виготовлене із якісного пластику, що забезпечує м'яке та рівномірне освітлення.
При монтажі світильників Ви можете регулювати загальну висоту світильника (від 60 до 110 см) відповідно та особливостей інтер'єру.
Серія цих світильників представленау двох кольорах корпусу (чорний або латунь), що дозволяє знайти ідеальне рішення для будь-якого простору.
Ці світильники додадуть витонченого акценту будь-якому приміщенню, створюючи унікальну сучасну атмосферу комфорту і стилю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 47 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 110 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна висота | 60 см |
| Потужність, Вт | 10 |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір стельової основи | 9х6 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | D 18/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 1 765 ₴








