Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельовий світильник у вінтажному стилі— ідеальне поєднання класики та елегантності.Металевий корпускольорулатуньтачорнийдодають вишуканості, аскляні плафонизабезпечують м'яке, комфортне світло, створюючи затишну атмосферу.
Світильник доступний у двох варіантахплафонів:янтарнийтаграфітовий, що дозволяє підібрати ідеальний стиль для вашого інтер'єру. Завдяки своїм розмірам —діаметр 65 см, висота 25 см— світильник виглядає стильним, але не перевантажує простір.
Ця модель стане чудовим доповненням для просторих віталень, кабінетів або спалень, додаючи їм ретро-шарму та неповторного затишку. Вибирайте між двома варіантами плафонів для створення бажаної атмосфери у вашому домі.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 25 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Стельовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 65 мм |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Графіт |
| Кількість ламп | 6 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 20 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Серія | J113/6 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 65 мм |
- Ціна: 2 645 ₴





