Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельовий світильник з унікальними скляними пластинами– це вишукане поєднання майстерності та естетики. Кожна скляна пластина діаметром 14,5 см виготовляється вручну ремісниками, що створює хвилеподібні та кристалоподібні текстури, які додають світильнику особливого шарму.
Матове текстурне склопідкреслює елегантність світильника, а ніжніметалеві підвіскина ріжках довжиною 25 см додають легкості й витонченості. Корпус виконаний у розкішному кольорірожеве золото, що чудово гармоніює з текстурованим склом і створює стильний акцент в інтер'єрі.
Світильник доступний у двох варіантах розміру:
- Ø 60 см - 6 ламп
- Ø 80 см- 8ламп
Ця модель стане чудовим вибором для освітлення будь-якої кімнати, додаючи їй розкішного вигляду та неповторної атмосфери.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр корпусу | 60 |
| Колір корпусу | Мідь (рожеве золото) |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 70 см |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Серія | AT 11 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E14 |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 7 145 ₴








