Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нова серія підвісних латунних LED люстр SCRIBBLE RING представлена у двох розмірах корпусу (діаметром 55 та 80 см).Ідеально підходить для установки над обіднім столом, у вітальні або, наприклад, у коридорі.
Потужність залежно від діаметра:
- 55 см - 37Вт -висота корпусу 13 см
- 80 см - 93 Вт(46 Вт тепле та холодне світло) -висота корпусу 30см
Конструкція люстри утворена скрученим дизайном, що створює оптичну ілюзію двох кілець. Ширина металевої дуги - 5 см. Внизу є акриловий розсіювач, який приховує вбудовані світлодіоди.Люстра має три режими освітлення: нейтральне, тепле та холодне світло.
Три дроти натягу можна регулюються під час встановлення відповідно до висоти Вашої стелі від максимальної висоти 160 см до мінімальної - 20/35 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Стан | Новий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 160 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 37 w |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ 151 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
- Ціна: 6 575 ₴







