Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра ELISIONскладається з металевої планки-корпусу, яку обвиває світлодіодна кругла гнучка LED стрічка, що має нейтральне денне світло 4000К.
Дана модель люстри представлена у 2-х довжинах корпусу:
- 100 см (62 Вт,неон довжиною 3 м, відстань між кріпленням 60 см) - загальна довжина 120см
- 120 см(82 Вт,неон довжиною 4 м, відстань між кріпленням 70 см) - загальна довжина 150см
Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 65 до 90 см з неоном (в комплектацію входять2 трубки довжиною 30 см).
Кріплення відбувається у двох точках: хрестовини по 12 см.
Серія люстрELISION з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу:
- кругла підвісна люстра (діаметр60 та 80 см)
- видовжена люстра (довжина120 та 150 см)
Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина корпусу | 120 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 90 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Потужність, Вт | 62 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | JU 22 AB |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 6 665 ₴







