Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія мінімалістичних підвісних світильників створена для інтер’єрів, де важливі чисті форми, лаконічність і продумана функціональність. Моделі доступні у двох універсальних кольорах корпусу — чорному та білому, що дозволяє гармонійно вписати їх у сучасний простір. Вони мають вбудовані світлодіоди з нейтральною температурою світла (4000К).
Світильники представлені у двох варіантах:
- З прозороюлінзою в нижній частині,яка забезпечує гарне розсіювання світла. Висота підвісного корпусу — 34 см, доступна потужність: 15 Вт, 20 Вт або 30 Вт.
Зчорною сіткою на нижній частині корпусу, яка знижує сліпучість і робить освітлення приємнішим для очей.Висота корпусу — 28 см, доступна потужність: 18 Вт або 30 Вт.
Завдяки регульованій висоті підвісу (до 150 см), моделі легко адаптуються під потреби конкретного приміщення — від затишних куточків до освітлення обідніх зон чи кухонних острівців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 28 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 150 см |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 18 |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | LPR |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 8 мм |
- Ціна: 1 015 ₴






