Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра ELISIONскладається з металевого кільця, який обвиває світлодіодна кругла гнучка LED стрічка, яка має нейтральне денне світло 4000К.
Дана модель люстри представлена у 2-х діаметрах кільця:
- 40 см (62 Вт,неон довжиною 3 м) - загальний діаметр 60 см
- 60 см(82 Вт,неон довжиною 4 м) загальний діаметр 80 см
Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 15 до 155 см.
Серія люстрELISION з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу:
- кругла підвісна люстра (діаметр60 та 80 см)
- видовжена люстра (довжина120 та 150 см)
Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Діаметр кільця | 40 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 155 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 62 |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | JU 22 AB |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 6 538,50 ₴








