Серія підвісних кришталевих люстр у витонченому металевому корпусі (кольору хром або латунь)втілює розкіш і сучасний стиль, що стане ідеальним акцентом у будь-якому інтер’єрі.
Дизайн люстр базується на підвісному кільці, оздобленому блискучим кришталевим камінням.У кільці інтегровані вбудовані світлодіоди з нейтральною температурою світла, які дарують м’яке комфортне освітлення, ефектно заломлюючись і граючи блиском у кришталевих елементах, створюючи вишукану гру світла в інтер’єрі.
Модель представлена у розмірах:
- Одноярусна: Ø 43 см, 60 см та 80 см
- Двоярусна: Ø 60+40 см та 80+60 см
Висота та положення кілець регулюється, забезпечуючи універсальність у використанні для різних просторів і висот стель. Ця серія люстр стане чудовим вибором для віталень, їдалень чи спалень, додаючи вашому інтер’єру нотки елегантності, світла та витонченості.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр кільця | 60+40 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 165 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Потужність, Вт | 80 Вт |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | MD 9105R |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 12 235 ₴








