Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник у видовженому корпусі кольору латунь з мініатюрним плафоном діаметром 15 см. Світильник у стандартній комплектації включає одинарну стельову основу на один підвіс. За бажанням, можна додатково замовити варіант з трьома підвісами на одній основі, як зображено на фото.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 20 мм |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 190 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 46 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Серія | AA 355 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 1 955 ₴











