Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний настінний світильникувидовженій форміпоєднує стиль і функціональність. Його елегантнийметалевий корпуспредставлений у двох кольорах:чорномутазолотому.Кругла металева основапідтримуєвидовжений корпусіз вбудованою світловою частиною, що доповненаповоротним механізмом, який дозволяє змінювати напрямок світла, створюючи різнісвітлові акценти.
Світлова частина оснащенавбудованими світлодіодамизнейтральною температурою світлата потужністю11 Вт, забезпечуючим’яке та рівномірне освітленнявашого простору.
Висота бра—44 см, ширина —9 см, відступ від стіни —10 см. Це чудовий вибір дляспалень,віталень,дитячих кімнатта інших приміщень, де потрібне стильне і функціональне освітлення.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 9 мм |
| Довжина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Колір корпусу | Золотий |
| Потужність, Вт | 11 w |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WC15 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
- Ціна: 3 398,50 ₴







