Серія люстр DIAMINA— це справжнєвтілення елегантностітасучасного дизайну. Їїневагомий корпусзкришталевими підвісамистворює ефект легкості та розкоші.Металевий корпусзглянцевим покриттямнадає люстрі блиску та естетичної привабливості, а завдяки своїй формі та підвішеним кришталевим елементам, вона привертає увагу, надаючи інтер'єрурозкішну атмосферу.
Люстри DIAMINA представлені в двох кольорах корпусу:хромтазолото. Серія включає в себе різноманітні форми та розміри:
- Круглі моделі: діаметри50 см (6 ламп),60 см (8 ламп),80 см (10 ламп),100 см (14 ламп).
- Видовжені овальні моделі: довжина100 см (10 ламп),120 см (14 ламп),150 см (16 ламп).
Також в комплект серії входятьбра(40x30 см), які чудово доповнюють основні люстри.
Всі моделі мають цокольG9. Особливістю цих люстр єрегульовані плафони, які дозволяють змінювати напрямок світла, арегульована висотапідвісу дозволяє ідеально адаптувати люстру до висоти будь-якого приміщення, забезпечуючи універсальність у використанні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина корпусу | 120 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Кількість ламп | 14 |
| Максимальна висота | 145 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 30х8х2,5 см |
| Серія | 33007 GD |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 17 645 ₴







