Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна кільцева люстра у чорному каркасі представлена у 4-х розмірах кілець:
- 50 см-потужність 42Вт (21Вт тепле та холодне) - стельова основа 18х4 см -кріплення хрестовина 16см
- 60 см-потужність 50 Вт(25 Вт тепле та холодне) - стельова основа 18х4 см -кріплення хрестовина 16см
- 80 см-потужність 60 Вт(30Вт тепле та холодне) - стельова основа20х4 см -кріплення хрестовина 18 см
- 80+60 см -потужність 60 Вт - стельова основа20х4 см -кріплення хрестовина 18 см
Люстра має три світлових режими, що вмикаються послідовно: теплий, нейтральний та холодний.
Кільцеві підвісні люстри ідеально підходить для мінімалістичної вітальні, спальні в скандинавському стилі, сучасного офісу або ресторанів у стилі лофт, додаючи елегантності та функціональності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр кільця | 50 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 11 см |
| Потужність, Вт | 42 w |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | YO 18 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 3 775 ₴










