Розкішна серія люстрCOLISEUM BLACK в чорному корпусі зі скляними прозорими трубочками представлена у 4-х діаметрах:50, 60, 80 та 100 см.
Люстри оснащені вбудованими світлодіодами, які підтримують три режими освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло. Це дозволяє легко адаптувати освітлення до ваших потреб та настрою. Також є можливість під'єднати цю модель люстри на 2 вимикачі.
Завдяки можливості регулювання висоти до 170 см модель легко адаптується до різних приміщень та висоти стелі, створюючи стильний та функціональний акцент у вашому просторі.
Ця люстра має два варіанти збирання скляних трубочок, що змінює її вигляд.
- Плавний каскад – рівномірне розташування трубочок додає строгості та мінімалістичної елегантності.
- Динамічне розміщення – трубочки хаотично згруповані на різних рівнях, що створює більш живий та експресивний вигляд.
Серія неймовірно стильних люстрCOLISEUM BLACKу чорному металевому корпусі із скляними прозорими трубочками представлена урозмірах:
- круглий корпус: 50, 60, 80 та 100 см
- видовжений корпус:80 та 100 см
- бра: 22х55 см та27х75 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр корпусу | 100 |
| Діаметр кільця | 100 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 170 см |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Потужність, Вт | 38 w |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 16х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | J 881 BK |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 16 175 ₴






