Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстра-пучок у стильному виконанні стане яскравим акцентом сучасного інтер'єру. Металевий корпус кольору латунь у поєднанні з елегантними білими плафонами Ø15 см з витонченим візерунком мармуру створюють атмосферу розкоші та тепла.
Модель доступна уваріантах:
- на 3плафони(оптимальний діаметр композиції — 28 см)
- на 5плафонів (оптимальний діаметр композиції — 40см)
- на 7 плафонів (оптимальний діаметр композиції — 45 см)
- на 13 плафонів (оптимальний діаметр композиції — 45-60 см, залежно від способу розміщення).
Завдяки цоколюE27 можна підібрати лампи бажаної потужності та кольору світла, що робить люстру універсальною для різних потреб. Висота підвісу регулюється, що дозволяє адаптувати модель під простір і створити гармонійну композицію, розміщуючи плафони на різних рівнях.
Ця люстра ідеально підходить для зон над столами, оригінально виглядає на сходових площадках, у ресторанах, кафе, вітальнях або холах, додаючи простору вишуканості, тепла та індивідуальності.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 45 мм |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Білий з візерунком |
| Кількість ламп | 7 |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 12х3,5 см |
| Серія | MJ 141 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 45 мм |
- Ціна: 5 725 ₴









