Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайн цієї люстри вражає своєю мінімалістичністю та стильністю. Два тонкі кільця виготовлені з металу чорного кольору із акриловим розсіювачем кріпляться між собою маленькими круглими деталями золотої фурнітури.Це додає люстрі об’ємності та сучасної естетики.
Всередині кільця розташовані вбудовані світлодіоди з нейтральною температурою світла
Модель доступна у двох розмірах:
- Діаметр 60 см із потужністю 36Вт.
- Діаметр 80 см із потужністю 46Вт.
Завдяки регульованій висоті підвішування від 45 до 165 см, ця люстра гармонійно впишеться в приміщення з різною висотою стель.
Ця модель стане ідеальним вибором для просторих сучасних інтер’єрів, таких як вітальні, їдальні чи спальні. Її сучасний дизайн і м’яке розсіяне світло створюють затишну атмосферу, доповнюючи стильний декор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр кільця | 80 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Максимальна висота | 165 см |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Мінімальна висота | 45 см |
| Потужність, Вт | 46 |
| Розмір монтажної планки | 17,5 см |
| Розмір стельової основи | 20х4,5 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | MJ264 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 8 425 ₴






