Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель підвісної люстри в мінімалістичному стилі виконана у чорному металевому корпусі із білими скляними плафонами (12х10 см). Цоколь G9, лампочки ідуть в комплекті.
Висота люстри регулюється від 25 до 125 см, тому Ви з легкістю зможете підлаштувати освітлення під потреби приміщення.
Ця модель люстри представлена у 2-х розмірах:
- на 4плафони- довжина 85см - ширина 20 см -відстань між кріпленням 40 см
- на 5плафонів- довжина 100см - ширина 20 см -відстань між кріпленням 55см
Люстра стане стильним акцентом у сучасному інтер'єрі. Завдяки своїй видовженій формі, вона створює динамічний вигляд, а плафони нестандартної форми привертають увагу. Ця модель є чудовим вибором як для домашнього інтер'єру, так і для офісів чи навіть кафе, ресторанів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 40 см |
| Довжина | 85 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 4 |
| Максимальна висота | 125 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 12х10 см |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка та трос |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 4 015 ₴








