Світильник у металевому корпусі виконаний у флористичних мотивах, що надає йому елегантного вигляду та особливого шарму. Скляний блискучий плафон оздоблений квітковим узором, що додає світильнику витонченості та стилю. Діаметр плафона складає 12 см, а загальна висота світильника — 32 см. ЦокольЕ27на одну лампу дозволяє вибирати різні типи ламп для оптимального освітлення.
Модель представлена в трьох кольорах корпусу: хром із графітовим плафоном,хром із білим плафономта золотий з янтарним плафоном, що дає можливість підібрати світильник під будь-який інтер'єр. Особливу розкіш цьому світильнику додає маленьке декоративне каміння, розташоване над плафоном у металевому завитку, що робить його ще більш привабливим.
Цей світильник чудово підходить для коридору, передпокою чи будь-якого іншого маленького приміщення, додаючи вишуканості та стильного освітлення.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 20 мм |
| Колір корпусу | Золотий |
| Колір плафона | Янтарний |
| Кількість ламп | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 12х12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серія | 6368/1A |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для коридору |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 445 ₴





