Розкішна серія люстрCOLISEUM у видовженому овальному латунному корпусізіскляними прозорими трубочкамипредставлена у 2-х розмірах підвісного корпусу:
- довжина- 80 см, ширина - 25 см, висота -32 см; потужність 22 Вт
- довжина- 100 см, ширина - 40 см, висота -32 см; потужність 60 Вт
Люстри оснащені вбудованими світлодіодами, які підтримуютьтри режими освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло. Це дозволяє легко адаптувати освітлення до ваших потреб та настрою. Також є можливість під'єднати цю модель люстри на 2 вимикачі.
Завдяки можливостірегулювання висотидо 120 см модель легко адаптується до різних приміщень та висоти стелі, створюючи стильний та функціональний акцент у вашому просторі.
Ця люстра маєдва варіанти збирання скляних трубочок, що змінює її вигляд.
- Плавний каскад– рівномірне розташування трубочок додає строгості та мінімалістичної елегантності.
- Динамічне розміщення– трубочки хаотично згруповані на різних рівнях, що створює більш живий та експресивний вигляд.
Серія неймовірно стильних люстрCOLISEUMу латунному металевому корпусі зі скляними прозорими трубочками представлена у такихваріантах:
- круглий кільцевий корпус: 50, 60, 80 та 100 см
- видовжений овальний корпус:80 та 100 см
- бра (стінові світильники)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Овал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина корпусу | 100 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 40 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Потужність, Вт | 60 w |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір стельової основи | 24х5 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | J 881 AB |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 11 885 ₴










