Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра з металевим кільцевим каркасом і кулястими плафонами різного діаметра, хаотично розміщеними по конструкції, стане стильним акцентом у сучасному інтер'єрі, поєднуючи елегантність і функціональність.
Модель представлена у трьох кольорах металевого корпусу: білий, чорний та латунь; у двох кольорах плафонів: білі та прозорі; та у трьох розмірних варіантах:
- на 5 плафонів(10/12/15 см): загальний діаметр - 55 см,діаметр металевого кільця - 30 см
- на 10 плафонів(8/10/12/15 см): загальний діаметр - 70см,діаметр металевого кільця - 45 см
- на 15 плафонів(8/10/12/15 см): загальний діаметр - 85см,діаметр металевого кільця - 55 см
Висота люстри регулюється, що дозволяє адаптувати її до приміщень із різною висотою стель.
Ця модель люстри є чудовим вибором для сучасних інтер'єрів, відмінно доповнює кухні, вітальні, спальні, або стильні комерційні приміщення.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Діаметр кільця | 30 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий |
| Кількість ламп | 5 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серія | AT 32 AB |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | кільце |
| Цоколь | G9 |
- Ціна: 5 145 ₴







