Розкішна серія люстрCOLISEUM в латунному корпусі зі скляними прозорими трубочками представлена у 4-х діаметрах:50, 60, 80 та 100 см.
Люстри оснащені вбудованими світлодіодами, які підтримують три режими освітлення: тепле, нейтральне та холодне світло. Це дозволяє легко адаптувати освітлення до ваших потреб та настрою. Також є можливість під'єднати цю модель люстри на 2 вимикачі.
Завдяки можливості регулювання висоти до 170 см модель легко адаптується до різних приміщень та висоти стелі, створюючи стильний та функціональний акцент у вашому просторі.
Ця люстра має два варіанти збирання скляних трубочок, що змінює її вигляд.
- Плавний каскад – рівномірне розташування трубочок додає строгості та мінімалістичної елегантності.
- Динамічне розміщення – трубочки хаотично згруповані на різних рівнях, що створює більш живий та експресивний вигляд.
Серія неймовірно стильних люстрCOLISEUMу латунному металевому корпусі зі скляними прозорими трубочками представлена у такихваріантах:
- круглий кільцевий корпус: 50, 60, 80 та 100 см
- видовжений овальний корпус:80 та 100 см
- бра (стінові світильники)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр корпусу | 80 |
| Діаметр кільця | 80 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 170 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Потужність, Вт | 45 |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір стельової основи | 25х11х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | J 881 AB |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 10 985 ₴








