Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія стильнихпідвісних світильників у стилі Лофтстане чудовим доповненням для сучасних інтер’єрів. Оригінальнийметалевий каркас геометричної форми(30×17 см) гармонійно поєднується з внутрішнімскляним плафоном(18×10 см), створюючи стильний контраст між металом та склом.
Модель представлена у декількох варіантах:
- Колір корпусу:чорнийабобілий, що дозволяє підібрати ідеальний варіант під будь-який інтер’єр.
- Колір плафона:янтарнийабографітовий, що додає світильнику особливого характеру та створює м’яке затишне освітлення.
Висота світильникарегулюється від 35 до 115 см, що дозволяє налаштовувати його під різні висоти приміщень. Завдякицоколю E27ви можете обрати лампу з потрібною потужністю та температурою світла.
Ідеальне рішення длякафе, ресторанів, віталень, кухонь, коридорів та спаленьу сучасному стилі. Актуальні кольори, унікальна геометрія тафурнітура кольору сатинстворюють виразний акцент, додаючи простору стиль та атмосферу затишку.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Тип цоколя | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Графіт |
| Колір фурнітури | Сатин |
| Максимальна висота | 115 см |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 18х10 см |
| Серія | 8175/1 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 17 мм |
- Ціна: 775 ₴





