Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішна серія світильників в корпусі метал кольору латунь з матовими плафонами що складається з люстри на 3 ріжки (6 ламп) та бра на 2 плафони
Ріжок з плафонами має регулюючий механізм (є можливість виставити плафони під кутом)
Рекомендуємо на площу до 16 м кВ (без додаткових джерел світла)
Комплектація без лампочок
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Матовий |
| Кількість ламп | 6 |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 70 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Серія | J 1801 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 7 078,50 ₴






