Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник у формі білої квітки у білому металевому корпусі із пелюстками ізорганічного пластику. Діаметр світильника 50 см.
Конструкція світильника складається із вбудованих світлодіодів на 3 світлових режими, потужність 26 Вт (13 Вт тепле та холодне).
Висота світильника регулюється від 20 до 180 см.
Звертаємо увагу: ця модель може кріпитись і якпідвісний і якстельовий світильник!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Форма | Квітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 180 см |
| Матеріал корпусу | Органічний пластик |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 26 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ 181 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 4 055 ₴











