Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Видовжена LED люстра Wave у золотому корпусі в 2-х розмірах (довжинах корпусу): 100 та 120 см.
Розмір світлового корпусу: 100х20х20 см або 120х20х20 см
Люстра має3 режими освітлення.
Потужність, в залежності від довжини корпусу:
- 70 Вт (35 Вт тепле та холодне світло)
- 75Вт (37Вт тепле та холодне світло)
Ця модель люстри представлена у 4-х кольорах корпусу:чорний, білий, хром та золото.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина корпусу | 100 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Максимальна висота | 125 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Потужність, Вт | 70 |
| Підключення | Через блок |
| Розмір монтажної планки | 45 см |
| Розмір стельової основи | 45х5х3 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | K 23 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 4 085 ₴








