Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна скандинавська серія світильників Hubble Bubble
Модель доступна у трьох розмірах:кільце 60 см і 80 см тавидовжена 110 см
Наявність магніта дозволяє вільно моделювати та змінювати положення плафонів на каркасі: зверхуабо знизу
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий матовий |
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр корпусу | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 10 |
| Максимальна висота | 130 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 16х4 см |
| Серія | D 8345 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 8 869,25 ₴


