Серія тротуарних світильників M721— це стильне та ефективне освітлення для зовнішніх територій, що поєднує міцність, елегантність та високу якість. МоделіM721-1таM721-4оснащені металевими корпусами і мають потужність 1 Вт (для M721-1) та 3 Вт (для M721-4), що забезпечує ефективне освітлення при низькому споживанні енергії.
M721-1має один отвір для розсіювання світла, що створює спрямований потік світла в одну сторону. У свою чергу,M721-4має чотири отвори, що дозволяє рівномірно розсіяти світло в усіх напрямках, надаючи більш широкий ефект освітлення.
Технічні характеристики:
- Діаметр: 65 мм.
- Зовнішній діаметр монтажної коробки: 50 мм.
- Зовнішня висота: 17 мм.
- Глибина монтажу: 75мм.
- Глибина: 92 мм.
- Температура світла: 3000 K.
- IP65(пиловологозахищений).
Ці світильники ідеально підходять для використання в садових доріжках, тротуарах, паркових зонах, надаючи не лише практичне освітлення, але й естетичний вигляд вашій території.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розміри | |
| Висота | 9.2 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 6.5 мм |
| Діаметр корпусу | 6,5 |
| Потужність, Вт | 1 |
| Світлова температура | 3000 К |
| Серія | M711 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Тип кріплення | Монтажна коробка |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 6.5 мм |
- Ціна: 546 ₴








