Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструкція люстрискладається з металевого кільця, яке обвиває світлодіодна кругла гнучка LED стрічка, що має нейтральне денне світло 4000К.
Дана модель люстри представлена у 2-х діаметрах:
- 60 см кільце, загальний діаметр - 95 см, потужність - 66 Вт
- 80 см кільце загальний діаметр - 100 см, потужність - 85Вт
Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 30 до 150 см.
Серія люстрз неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу:
- кругла кільцева підвісна люстра (діаметр кільця: 60 та 80 см)
- видовжена люстра (довжина120 та 150 см)
Ці люстри мають сучасний та креативний дизайн з плавними лініями, що нагадують абстрактні форми, ідеально підходять для інтер’єрів у стилі мінімалізм або модерн. Їх можна використовувати у вітальні, просторих кухнях або офісах, щоб додати простору елегантності та витонченого освітлення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Чорний |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр кільця | 80 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 85 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | JU 22 AB |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 10 365 ₴









