Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник зRGB підсвіткоюмає функцію регулювання яскравості та вибору колірної температури за допомогою пульта дистанційного керування.Він чудово підійде для освітлення як вітальні, спальні, так і кухні чи передпокою.
Bluetooth у світильнику використовується для створення приємного різнобарвного освітлення, яким можна керувати зі смартфону.
Корпус світильника оснащений білим акриловим плафоном, з ефектом «зоряного неба». Його бічне кільце виконане з прозорого акрилу, а середина та край задекоровані хромовими вставками.
Дана модель представлена у двох розмірах діаметром 40 і 50 см.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | LineF |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 48 мм |
| Колір корпусу | Хром |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Наявність пульта д/у | Є |
| Потужність, Вт | 64 w |
| Розмір стельової основи | 45х2 см |
| Світлова температура | RGB |
| Серія | M 8293 |
| Тип кріплення | Монтажні отвори |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Ширина | 48 мм |
- Ціна: 2 785 ₴







