Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо нову серію люстр, яка вирізняється сучасним дизайном із чіткими геометричними лініями та мінімалістичними акцентами.У серії є2 варіанти кольорів корпусу: чорний та латунь.
Основу люстри становить металеве кільце, що надає виробу елегантного вигляду та робить його стильним доповненням для сучасних інтер’єрів. На кільці почергово розміщені 8подвійних скляних плафонівдіаметром 10 смз цоколемG9 (завдяки цьомулюстра підтримує сучасні лампи, забезпечуючи комфортне та ефективне освітлення
Загальний діаметр люстри - 50 см, діаметр металевого кільця - 32 см.
Ця серія люстр ідеально підійде для віталень, їдалень, спалень або офісних приміщень, додаючи інтер’єру легкості та сучасного стилю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр кільця | 32 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Кількість ламп | 8 |
| Максимальна висота | 125 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 20 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серія | MJ 207 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 8 325 ₴






