Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна люстра у латунному корпусі має унікальний дизайн із декоративним кришталевим камінням двох кольорів прозорий та графіт. Вони кріпляться до металевого кільця, створюючи привабливу і сучасну естетику дизайну.
Люстра оснащена вбудованими світлодіодами, що маютьтри режими освітлення. Висоту світильника можна регулювати від 30 до 90 см, залежно від потреби приміщення.
Дана модель доступна в круглому кільцевому корпусі(вдвох діаметрах: 60 см (потужність 86 Вт, зокрема 43 Вт у теплому та холодному режимі) і 80 см) та у видовженому овальномукорпусі ( довжиною 80 та 100 см).
Ця люстра ідеально підходить для віталень, їдалень або сучасних офісних приміщень, додаючи їм стиль та функціональність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр корпусу | 80 |
| Діаметр кільця | 80 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Колір кришталю | Графіт |
| Максимальна висота | 90 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Потужність, Вт | 115 w |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ 210 |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 19 325 ₴








