Пропонуємо Вашій увазі неймовірну серію стельових люстр, що вражають своїм унікальним дизайном. Їх відмінною рисою є чорна стельова основа, від якої, наче сонячні промені, відходять металеві трубки. На кінцях трубок розташовані матові акрилові розсіювачі довжиною 10 см з вбудованими світлодіодами на 3 світлових режими.
Ці люстри є ідеальним рішенням для невисоких стель, оскільки їх висота є незначною.
Серія представлена у таких варіантах:
- діаметр 100смна 20 світлодіодів і потужністю 14Вт (Арт:M 2708/20 BK)
- діаметр 100 см на 28 світлодіодів (які мають розміщення у вигляді сонячного спалаху) та потужністю 20 Вт (Арт:M 2706/28 BK)
- діаметр 116 смна 30 світлодіодів і потужністю 22 Вт (Арт: M 2708/30BK)
Незалежно від обраного розміру, люстри цієї серії створюють неповторну атмосферу в будь-якому приміщенні, додаючи йому стиль та елегантність. Їхній інноваційний дизайн та якісне освітлення роблять ці люстри ідеальним вибором для тих, хто цінує сучасні рішення в оформленні інтер'єру.
Звертаємо увагу:ця модель люстри призначена для декоративного освітлення або як додаткове джерело світла. Вона створює стильний акцент в інтер’єрі та наповнює простір атмосферним сяйвом, але не є основним джерелом освітлення.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Довжина | 100 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Потужність, Вт | 14 w |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Розмір стельової основи | 12 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | M2708 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 6 205 ₴







