Вишукане поєднання естетики та сучасного стилю, ця люстра стане яскравим акцентом будь-якого інтер’єру. Її металевий корпус кольору латуні додає елегантності. Підвісна частина у формі кільця з чіткими прямими гранями вражає своєю інноваційністю. Конструкція кільця, висотою 3 см, виконана у стилі, що імітує шестерні, та доповнена розсіювачем із середини, за яким розміщені вбудовані світлодіоди, що забезпечують три режими освітлення (тепле, нейтральне, холодне).
Модель доступна у двох розмірах:
- Діаметр 50 см із потужністю 12 Вт.
- Діаметр 60 см із потужністю 15 Вт.
Завдяки регульованій висоті підвішування, яка змінюється від 15 до 110 см, ця модель легко адаптується до приміщень з різними висотами стель.
Люстра ідеально підходить для просторих інтер’єрів у сучасному стилі, таких як вітальні, їдальні чи хол. Її неповторний дизайн підкреслює розкіш і стиль, створюючи затишну атмосферу та рівномірне приємне освітлення.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр кільця | 50 см |
| Колір корпусу | Латунь |
| Максимальна висота | 110 см |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 12 |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Розмір стельової основи | 14х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | MJ 239 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 8 628,75 ₴





