Настінний світильник, що вражає гармонійним поєднанням сучасного стилю, функціональності та елегантності. Його конструкція включає чорну прямокутну основу, до якої кріпиться видовжена металева палка з тримачами для унікального неонового розсіювача, що забезпечує м'яке і рівномірне освітлення.
Основною родзинкою дизайну є обплетена частина неонового розсіювача, яка додає динамічності та текстурності, створюючи ефект глибини. Цей елемент підкреслює витонченість моделі, роблячи її ідеальною для сучасних інтер'єрів у стилях мінімалізм, модерн чи лофт.
Світильник доступний у двохкольорах корпусу: класичному чорному та благородному латунному, а також у двох розмірах:
- Довжина: 40 см, ширина: 12 см, відступ від стіни: 8 см,потужність:5 Вт
- Довжина: 60 см, ширина: 17см, відступ від стіни: 9см,потужність:7Вт
Світильник оснащений вбудованими світлодіодами із нейтральною температурою світла. Таке освітлення створює комфортну атмосферу, що підходить для вітальні, спальні чи коридору.
Ця модель — стильний акцент для вашого інтер’єру, який поєднує практичність та вишуканість.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Довжина корпусу | 40 |
| Колір корпусу | Латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон з обплетенням |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 5 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12x6x3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | JU25 AB Textile |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
- Ціна: 1 695 ₴







