Представляємо ще одну надзвичайно актуальну модель бра із спотом на корпусі. Його дизайнскладається із видовженої металевої основи (30х3,5х3 см) таповоротного спота(10,5х2,5 см). Воно має витончений сучасний мінімалістичний і водночас практичний дизайн.
Довжина корпусу - 30 см, ширина - 5 см, відступ від стіни - 8 см. Конструкція бра має вбудовані Led-елементи у споті та металевій стіновій основі, що випромінюютьнейтральне світло.Потужність бра загальна - 8 Вт(спот - 3 Вт, основа - 5 Вт).
Перевагою даної моделі бра є наявність на корпусі двох роздільних вимикачів тарозʼєм Type-C (1А), щодозволяє зручно заряджати пристрої.
Серія цих бра включає моделі у двох кольорах корпусу (чорний та латунь) та у двох конфігураціях (спот зліва або справа), томулегко адаптується до будь-якого інтер’єру та забезпечує максимальний комфорт у використанні.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Чорний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Потужність, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 29 см |
| Розмір плафона | 10,5*2,5 см |
| Розмір стельової основи | 30х3,5х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WJ 028/2 Type-C (USB) |
| Сторона | Ліва |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Цоколь | LED |
- Ціна: 1 695 ₴










