Видовжена хвилеподібна LED люстра Y406 у золотому корпусі в 3-х розмірах (довжинах корпусу):100х25х30 см, 120х25х30 см та150х25х30 см
Люстра має3 режими освітлення– тепле, холодне та нейтральне світло – Ви зможете налаштувати атмосферу у приміщенні залежно від потреби: тепле світло створює затишну та розслаблюючу атмосферу, холодне світло сприяє концентрації, а нейтральне – забезпечує оптимальне освітлення для будь-якої ситуації.
Потужність, в залежності від довжини корпусу:
- 100 см - 112 Вт (57 Вт тепле та холодне світло)
- 120 см - 140 Вт (70 Вт тепле та холодне світло)
- 150 см - 170 Вт (85 Вттепле та холодне світло)
Ця LED люстра в елегантному золотому корпусі стане стильним акцентом у сучасному інтер'єрі. Завдяки своїй хвилястій формі, вона створює динамічний і вишуканий вигляд, який привертає увагу. Ця подовжена модель люстри чудово впишеться в різні приміщення, такі як вітальня, спальня або їдальня. Вона стане стильним акцентом, особливо над обідніми столами чи барними стійками, додаючи інтер’єру елегантності та сучасного шарму.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 120 мм |
| Довжина корпусу | 120 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, Вт | 140 Вт |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Розмір стельової основи | 38х4х6 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серія | Y 405 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Прямокутник |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 17 845 ₴








