Настінний світильникчорного кольору з пластиковим корпусом і вбудованими світлодіодами зтеплим світлом 3000K(потужність 9,3 Вт) стане ефектним акцентом для вашого екстер'єру або інтер'єру.
Дизайн світильника вирізняєтьсярівними горизонтальними лініями, що створюють враження багатошаровості, наче світильник складається з кількох рівних плиток, що додає йому сучасного і структурованого вигляду.Розмірсвітильника —10,5 х 10,5 см, авідступ від стіни—10,5 см.Розсіювачвиконаний з прозорого матового пластику, що рівномірно розсіює світло, м'яко освітлюючи навколишній простір без жорстких відблисків.
Цей стильний світильник чудово підходить дляфасадів,вхідних зонабоінтер'єрів, додаючи елегантності та функціональності, і стане чудовим доповненням до будь-якого сучасного дизайну.
| Основні | |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Розміри | |
| Висота | 10.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відстань між точками кріплення | 8,5 см |
| Відступ від стіни | 10,5 см |
| Довжина | 10.5 мм |
| Потужність, Вт | 9,3 |
| Світлова температура | 3000 К |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип кріплення | Монтажні отвори |
| Ширина | 10.5 мм |
- Ціна: 1 015 ₴









