Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісний світильник у вертикальній формібілого корпусу із чорною кулькою(діаметр 10 см), Корпус світильника виготовлений із білого пластику та оснащений вбудованими світлодіодами нейтральної температури світла. Потужність світильника - 8 Вт.
Висота корпусу - 60 см, ширина - 3 см. Загальна висота світильника регулюється від 65 до 200 см,відповідно до особливостей інтер'єру.
Серія дизайнерських світильників Tube&Ball представлена у двох кольорах металевого корпусу (чорний та латунь) та у двох варіаціях:
1) у вертикальному положені:
- білий пластиковий led каркасіз металевою кулькою (60 та 90 см)
- металевийкаркас із білою акриловою led кулькою(60 та 90 см)
2) у горизонтальному положені:
- білий пластиковий led каркасіз металевою кулькою (90 см)
- металевийкаркас із білою акриловою led кулькою(90 см)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина корпусу | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 200 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Потужність, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | YG 517 BK |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Ширина | 10 мм |
- Ціна: 2 435 ₴










